שיער בריא – המלצות

שיער בריא – המלצות מצוות Hair Expert.

בעידן המודרני בישראל מוצע שפע של תכשירים המבטיחים לחולל פלאים לשיערכם ולהפוך אותו לבריא, מבריק ומלא. העניין הוא שזוהי אשליה: טיפול קוסמטי המתאפשר הודות לתכשירים אלו הינו זמני במקרה הטוב ובמקרה הגרוע גורם להחמרה במראה של השיער.

למען האמת, השיער שלנו מתפקד כמאין גלאי של המצב הרפואי של עור הקרקפת, שכבת השיער והגוף כולו ולא כמדד לאיכותו ומחירו של תכשיר בו השתמשנו. הסיבות לשינויים לרעה יכולות להיות שונות ומגוונות ובשביל לקבל תשובה אמינה ומדויקת חייבים לפנות לרופא טריכולוג.

טריכולוגיה היא תחום לא מפותח בארץ והמומחים בה נדירים, הרי בדרך כלל אם יש בעיה עם העור – הולכים לרופא עור. הבעיה מתחילה כאשר רופאים אלה מגיעים למסקנות ומבצעים אבחנות על-סמך ביטויים חיצוניים של מחלה זו או אחרת או על-סמך התיק הרפואי של הפציינט. המצב אינו תקני, הדברים צריכים להתבצע אחרת היות וישנן בעיות מסוימות עם השיער ו/או עם עור הקרקפת שאי-אפשר לאבחן רק על בסיס "ראות עין".

זו הסיבה מדוע חייבים להתחיל לשנות את התפיסה המקובלת ולתת לתחום הטריכולוגיה את העצמאות המגיעה לו. רק לרופא טריכולוג יש את הידע, הכלים והניסיון המאפשרים מתן אבחנות ודרכי פתרון יעילות. והסיבה לכדאיות הפנייה למרכזים רפואיים ייחודיים, כמו Hair Expert.

במרכז הרפואי Hair Expert תוכלו למצוא את התשובות לכל השאלות המעסיקות אתכם מזה שנים רבות. בנוסף, המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם למצוא את תכשירי השיער שיענו לדרישותיכם ולפתור את הבעיות המציקות לכם אחת ולתמיד. המחלות הפשוטות והמורכבות כאחת, להן מוצאים פתרונות ב Hair Expert קשורות באופן ישיר לשיער ולעור הקרקפת. ביניהן נמנות: סבוראה, קשקשת, נשירת שיער, התקרחות, פסוריאזיס של הראש, שיער חלש ושביר, פריחות למיניהן ועוד. מטרתם של הרופאים הטריכולוגים במכון Hair Expert היא לעקור את הסיבה האמיתית לבעיה מהשורש ולא להסוות את השלכותיה.

על-מנת להגיע לאבחנה נכונה ומדויקת ולהמליץ על טיפול יעיל ומוצלח מבצעים ב Hair Expertחקר מקדים של ממש של מצב השיער ועור הקרקפת. כל הבדיקות נעשות באמצעות מכשור רפואי ממוחשב מהמתקדמים בעולם. הרופא הטריכולוג בודק את המצב הנוכחי של הפציינט ועושה בדיקת טריכוסקופיה. במקרים מסוימים נראה גם צורך בבדיקת פוטוטריכוגרם ובד"כ יידרשו גם בדיקות דם. ורק לאחר קבלת תמונת מצב כוללת של שיער הפציינט ניתן לתת אבחנה ולתכנן את דרכי הריפוי המועילות ביותר.

לאחר קבלת האבחנה וההמלצות לטיפול הפציינט בעצמו מחליט מתי ברצונו להתחיל בטיפול, כמה זמן וכמה משאבים כספיים עליו להקדיש במטרה לשפר את מצבו ולהגיע לתוצאות אופטימליות ומהם הצעדים הראשונים שינקוט כדי להתחיל את הטיפול. מפגש הייעוץ הראשוני עם רופא טריכולוג מוסמך אורך שעה ואף יותר. כבר אז יוכל המטופל לקבל תשובות לחלק מהשאלות העולות בראשו בנוגע למצבו.

המכון Hair Expert ממוקם בעיר נתניה. שעות פעילותו: ימים א'-ה' בין השעות 9:00 ל19:00. למידע נוסף ורישום למפגש הייעוץ והאבחנה ניתן לפנות בטלפון: 077-20-70-172 או באתר הבית:

Комментарии закрыты.