המלצות

בעקבות תקופה לחוצה מאוד נפשית השיער שלי התחיל לנשור בכמויות אדירות. ניסיתי המון סוגים של מסכות ותכשירים מזינים, אבל שום דבר לא עזר. ואז יום בהיר אחד הספר שלי אמר שאפנה לקליניקה Hair Expert והדגיש ששם מקבלים אותך מומחים אמיתיים. ובאמת עזרו לי המון. אחרי כמה מפגשי ייעוץ הרופא בנה בשבילי תוכנית טיפול משולבת.

כשהתחלתי עם הטיפול, חשבתי שלמרות כל ההמלצות שוב זה לא יעזור אבל אחר כך פחות ופחות שיער נשר. תודה רבה, עזרתם לי המון, עכשיו אני מאוד מרוצה מאיך השיער שלי נראה היום.

אינה אפשטיין,

אחרי הלידה השלישית הרגשתי שהשיער הרוס ממש: נהיה חלש ומפוצל בקצוות, נשר המון. רציתי להסתפר קצר-קצר. ואז הספרית שלי המליצה לי על טיפולים במכון הזה כי הרופאים בו טובים ומקצועיים מאוד.

עברתי בדיקות ואז הרופא הרכיב לי טיפולים למשך חודשיים וחצי. אחרי חודש כבר רציתי להפסיק עם כל הפרוצדורות כי המצב של השיער השתפר פלאים, אבל הטריכולוג אמרה שחייבים לסיים. והיא צדקה, מסתבר. עכשיו השיער שלי כמו שהיה בגיל 17 – בריא וחזק, בלי עין הרע. תודה ל Hair Expert!

אלינה, חיפה

במשך כמה שנים טובות סבלתי ממש מגירוד בקרקפת וקשקשים שלא הפסיקו לרגע. ניסיתי כבר את כל הדברים האפשריים ושום דבר לא עזר! ניסיתי כמה סוגי שמפו שהפסיקו את הגירוד אבל ההקלה הייתה לזמן קצר בלבד והכל התחיל מהתחלה. פניתי ל Hair Expertמתוך ייאוש, כבר לא יכולתי לסבול. תוך 3 מפגשים הרופאים גילו את הסיבה לבעיות ונתנו מרשם לתכשירים שעזרו לי להיפתר מהן ממש מהר. כבר שלושה חודשים אני מרגיש את עצמי בן אדם רגיל! ממליץ בחום לפנות ולא להתבייש!

אלכס פלדמן,